kurs seo warto

Jak mniemacie, czy pani Andersen zdobyła którąś odpowiedź na ten Ust? Jedenaście z dwunastu banków zaprosiło ją na polemikę i wreszcie mogła decydować się na spośród propozycji kilku banków. Z jakiej przyczyny? Niewieście Andersen nie pisała o tym, czego ona chce. W swoim liście proponowała jedynie pomoc i skupiła się na potrzebach adresata. Naświetliła jego, a nie własne libida. Tysiące gamoniowatych, na odczepnego zarabiających i zniechęconych akwizytorów zdziera dziś zelówki na ulicach naszych miast. Dlaczego? Bowiem przez cały czas myślą kurs pozycjonowania wyłącznie o tym, do czego sami napinają. Nie przekazują sobie idee z punktu, iż ani ty, ani ja nie chcemy niczego nabywać. Gdybyśmy chdeU, po prostu poszUbyśmy do sklepu. Jednakże i ty, i ja jesteśmy zawsze zainteresowani rozwiązaniem naszych ambarasów. I jeśli akwizytorzy dowiodą, że ich towary lub usługi pomogą nam je rozwiązać, nie będą musieli nas namawiać do nabycia. Sami nabywamy.

A klienci wielbią czuć, iż sami pozyskują któryś materiał, a nie iż materiał jest im sprzedawany. Mimo to jednak całego szeregu kupców poprzez kompletne żyde sprzedaje materiały nie częstując popatrzeć na to z punktu widzenia petenta. Poprzez wiele lat rezydowałem w Forest Hilis, prywatnym osiedlu w centrum Nowego Jorku. Razu jednego wpadłem losowo na pośrednika handlu nieruchomośdami, który funkcjonował na tym obwodzie od całego szeregu lat. Znał Forest Hilis dobrze, wobec tego spytałem go w pośpiechu, czy wie, jakie zbrojenie ma mój zaciemniony sztukaterią dom: metalowe czy drewniane. Nie wiedział i podszepnął mi coś, co i tak sam wiedziałem — iż mogę to przetestować brzęcząc do administracji Forest Hilis. Kolejnego ranka zaklepałem od niego list. Czy sprzedał mi w nim niezbędną nowinę? Mógł ją przecież zdobyć poprzez telefon ledwie w kurs pozycjonowania stron kilka chwileczek. Lecz nie. Raz jeszcze oznajmił mnie, że mogę zasięgnąć wiadomości telefonicznie, i zaproponował, abym polecił mu swoje zabezpieczenie. Nie chciał mi odciążyć. Chdał pomóc wyłącznie sobie. J. Howard Lucas z Birmingham w Alabamie opowiadał razu jednego, jak dwóch różnych handlarzów poradziło sobie z tą kurs seo samą sytuacją: „Kilka lat wstecz pracowałem w zarządzie pewnej małej marki. Tuż w pobliżu nas miało siedzibę lokalne biuro pewnej instytucje kurs pozycjonowania stron ubezpieczeniowej.

Ich przedstawiciele mieli przydzielone tereny działania. Nasza firma przysługiwała dwóm. Jednego z nich będę nazywał Cari, a entego pozycjonowanie stron kurs. Pewnego ranka Cari wpadł do naszego biura i wzmiankował przelotem, że jego firma w rzeczy samej uruchomiła nową formę zabezpieczenia kurs seo dla ludzi na kierowniczych nastawieniach. Przypuszczał, że może nas to zaintrygować, i zaproponował, że powróci, kiedy będzie miał na ten temat kompletne nowiny. W tym dniu wracając z przerwy śniadaniowej natrafiliśmy na ulicy Johna. «Hej, Dziurę — zawołał. — Poczekaj sekundę. Mam dla was wspaniałe wiadomości." Podbiegł do nas i z uczuciem zaczął relacjonować o ubezpieczeniu dla postaci na stanowiskach kierowniczych, które jego instytucja oczywiście tego dnia poruszyła. (Chodziło o tę samą polisę, o której mówił wcześniej Cari.) Chdał, abyśmy mieli wystawione polisy jako jedni z pierwszych.

Owen D. Young, znany prawnik i przykładowy z najlepszych jankeskich biznesmenów, zakomunikował kiedyś: „Ludzie, którzy potrafią postawić się w położeniu innych i wydedukować, jak sądzą koncepcje, nie muszą się ambarasować o przyszłość." Jeżeli z lektury tej lektury przyuczysz się zaledwie jednego — umiejętnośd tolerowania punktu widzenia innych ludzi i patrzenia na rzeczy ich oczami — jeśli wyniesiesz z lektury jedynie tę jedną rzecz, może ona bez komplikacji stać się głazem węgielnym pod strukturę twojego nowego starozakonnego. Tolerowanie perspektywy entego człowieka i wzbudzanie w nim chęd do czegoś nie powinno być odbierane jako manipulowanie tą osobą/ dążenie, by zrobiła coś z zyskiem dla ciebie, choćby na własną szkodę. Każda z negocjujących stron powinna zyskać. W przypadku listów do pana Vermylena spełnienie proponowanych warunków przynosiło korzyść zarówno nadawcy, oraz odbiorcy. List pani Andersen sprawił, że bank zyskał cennego pracownika, a ona odpowiednią pracę. Również obie strony zdobyły na transakcji zaprezentowanej poprzez paniska Lucasa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *